KUCĒNU IEGĀDE

Suņa iegāde ir atbildīgs un nopietns pasākums, tāpēc tas nedrīkst būt spontāns lēmums pēc principa: atnācu, ieraudzīju, nopirku. LKF dara visu, lai kucēna iegāde no LKF/FCI sistēmā reģistrētās audzētavas vai audzētāja garantētu to, ka kucēns atbildīs šķirnei, būs vesels un labi audzināts.

LDSK kluba biedri var novietot savus kucēnus (foto + info) mūsu mājaslapā, sūtot pieteikumu uz mūsu e-pastu: toyclub@inbox.lv

DZĪVNIEKU TIRDZIŅŠ DINO ZOO PASAULĒ

DINO ZOO ARĒNĀ, Krasta ielā 52, plānojam reizi mēnesī rīkot tirdziņu, kurā DINO ZOO klienti no sertificētiem audzētājiem varētu iegādāties šķirnes kaķēnus un kucēnus, kā arī iegūt sev interesējošu informāciju par tiem. Ar šo iniciatīvu vēlamies nodrošināt Latvijas iedzīvotājiem iespēju drošā un ērtā veidā iegādāties veselus mājdzīvniekus no atzītām audzētavām.

Audzētājiem piedāvājam tirdziņa norises dienā vietu, kur bez maksas izplatīt reklāmas materiālus, sniegt konsultācijas, kā arī pārdot dzīvniekus. Tirdziņiem reklāma tiks nodrošināta caur visiem DINO ZOO komunikācijas kanāliem.

Tuvākie tirdziņi plānoti šādos datumos: 06.04. un 11.05.

Ja Jūs kā audzētājs vēlaties piedalīties mūsu rīkotajos tirdziņos, lūgums sakontaktēties ar mums, zvanot pa tālruni 29390650 vai rakstot uz
e-pastu arena@dinozoo.lv.