Kādam tad jābūt kavalierītim? Atbilde – burvīgam, laimīgam, sirsnīgam, klusam, spējai pielāgoties jebkuros apstākļos, bezbailīgam, krāšņam, ar sirsnīgu un patīkamu lielo, tumšo acu skatienu. Kavalierim jābūt sabiedriskam, un draugi viņam būs gan visi cilvēki, gan citi suņi un citi dzīvnieciņi!

Kavaliera Kinga Čarlza spanielītis ir šķirne, kura būs piemērota jebkuram, gan ģimenēs ar bērniem, gan bez tiem, gan pensijā aizgājušiem, gan jauniešiem. Taču jārēķinās, ka suņuks prasīs uzmanību, gan paspēlējoties gan mīļi ielienot klēpī! Kavalierītis spēs pielāgoties gandrīz jebkuram dzīves veidam, ka tik blakus ir cilvēks, ko mīlēt, kuram būt uzticīgam visa mūža garumā.

Kavalieris vairāk piemērots tiem, kam nav pretenzijas pret suņuka gulšņāšanu uz dīvāna un vēlmi būt klāt visos saimnieka dzīves brīžos. Ar šādu sunīti pastaigā nekaunoties izies pat vīrieši, kuri bieži vien ne visai mīl maza izmēra suņukus. Kavaliera izskats rada tādu pat nedaudz dusmīgu skatu. Ja esat aktīva dzīvesveida piekritējs, tad par adžiliti nodarbībām kavalierītis būs jums ļoti pateicīgs. Arī peldēšana kavalierīšiem iet pie sirsniņas un atpūta pludmalē noteikti kavalierītim patiks!

Kavalierīša mīnuss- nespēj ilgi palikt vientulībā. Ja sunīša īpašniekam ir gara darba diena, bet četrkājainam draugam jāpaliek mājās pavisam vienam, tad labāk iegādāties vēl kādu draugu. Tas varētu būt gan cits suņuks, gan arī kaķis.

Šis suņuks nebūs mājas sargs, lai gan iespējams ries ja sadzirdēs kādu grabināmies pie durvīm. Ikdienā suņuki ir klusi un nav lieli rējēji!

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

photos used on the pages by: AH-studio, Photocharm.lv or from members' private albums.